RECOVERY VITALIZAČNÝ SET


Mladistvý vzhľad začína každodennou starostlivosťou. GIGI Cosmetic Laboratories vytvorili set produktov, ktorých účinné ingrediencie udržia vašu pleť odolnú, pružnú a žiarivú.
Set obsahuje:
- RECOVERY Čistiaci gél 60 ml
- RECOVERY Denný krém SPF 30 25 ml
- ESTER C - Ryžový peeling 50 mlRECOVERY
Línia Recovery optimalizuje starostlivosť o pleť. Využíva prelomovú technológiu spracovania rastlinných kmeňových buniek, ktorá predlžuje životnosť kožných buniek. Línia bola vyvinutá tak, aby zachovávala mladistvý vzhľad pokožky a redukovala prejavy starnutia. Medzi hlavné ingrediencie patrí PhytoCellTM extrakt, ktorý predlžuje životnosť pleťových kmeňových buniek. Komplex morských rias posilňuje kapilárny systém, okysličuje a podporuje výživu pleti. Kombinácia aminokyselín chráni kolagénové vlákna a zachováva pružnosť a pevnosť. Výťažok z kvasníc podporuje hojenie a regeneráciu.


RECOVERY ČISTIACI GÉL
Jemný čistiaci gél obohatený o upokojujúce látky odstraňuje všetky nečistoty a make-up bez narušenia pH, vysušovania a iritácie pokožky. Upokojuje, hydratuje a pripravuje pleť na následnú starostlivosť. Ideálne na každodennú starostlivosť ráno a večer. Vhodné pre všetky typy pleti najmä senzitívne. Neobsahuje SLS, parabény ani parfém. Je hypoalergénny.
Aktívne ingrediencie: PCT Malus domestica, biodynes TRF, hydroxyprolysilan, upokojujúci komplex s deväťsilom, aldavine, bisabol, jablkový extrakt, kyselina citrónová, lecitín, saccharomyces.


RECOVERY DENNÝ KRÉM SPF 30
Upokojujúci denný krém s vysokou UV ochranou má intenzívne ukľudňujúce, hojivé a hydratačné účinky. Pôsobí imunomodulačne a zvyšuje odolnosť voči atakom vonkajšieho prostredia. Posilňuje elastín a podporuje syntézu kolagénu. Urýchľuje regeneračné procesy, predĺžuje životnosť buniek, vyhladzuje a tonizuje pleť. Zabraňuje tvorbe vrások, pigmentových škvŕn a dehydartácii. Bez obsahu parabénov, parfému. Hypoalergénny.
Aktívne ingrediencie: PCT Malus domestica, biodynes TRF, hydroxyprolysilan, upokojujúci komplex s deväťsilom, aldavine, MDI – glucose amino glycan, oxid titaničitý, bambucké maslo, bisabol, jablkový extrakt, lecitín, saccharomyces, vitamín C, vitamín E.


ESTER C
Základnou ingredienciou línie je ester vitamínu C, ktorý je získaný špeciálnou technológiou tak, aby zachoval všetky atribúty vitamínu C. Zvyšuje jeho penetrabilitu a zaisťuje jeho dlhodobú aktivitu vo všetkých vrstvách pokožky. Vitamín C je známy pre svoju schopnosť neutralizovať voľné radikály, zosvetľuje pigmentácie, rozjasňuje pleť, podporuje hojenie a syntézu kolagénu a elastínu, zlepšuje pružnosť kapilár.


RYŽOVÝ PEELING NA DENNÉ POUŽITIE
Unikátny práškový exfoliant na báze ryžového enzýmu odstraňuje odumreté kožné bunky, okamžite vyhladzuje a rozjasňuje pokožku. Stimuluje regeneráciu tkanív, upokojuje, má antiseptické, antibakteriálne a keratolytické účinky. Omladzujúci komplex obsahujúci ryžový enzým, ovsené
vločky, kyselinu salicylovú a kyseliny z citrusových plodov účinne vyhladzujú štruktúru pokožky, regulujú produkciu melanínu a odstraňujú odumreté bunky. Peeling je vhodný aj pre citlivú a problematickú pleť.
Aktívne ingrediencie: ovsené vločky, oxid titaničitý, prášok z ryže, kyselina salicylová, kys. citrónová, alantoín, aloe vera, extrakt zo sladkého drievka.